13. 8. 2012
Vlaga in izolacija tal
Pina preko spletne strani
Spoštovani,
članki v vaši reviji so nam že večkrat zelo pomagali. Tokrat bi vas prosila za nasvet. Hiša je stara približno 30 let, zidana za vikend hišo, po dobljenih informacijah zelo nekvalitetno. Odkar sva se vselila, se bojujeva z vlago in plesnijo, zato sva se odločila za prenovo-verjetno drenaža okrog hiše in izolacija tal (stene smo sanirali lani)? Pritličje ni podkleteno in so tla zelo mrzla, vlaga v prostoru je okrog 70% - ob deževju okrog 85%. Imava pa slabe izkušnje z izvajalci, zato me zanima, kako izbrati dobrega, a ne najdražjega izvajalca? Več ali manj vsak dela vse, razlike v cenah in kvaliteti so ogromne...Ali morda lahko koga priporočite (širša okolica Ljubljane)?
V naprej najlepša hvala za odgovor!
Lepo pozdravljeni.
Več pisem bralcev
'Peter' preko spletne strani
Imate odvečne knjige?
Preurejate stanovanje, hišo in imate odvečne knjige? Ne zavrzite jih! Podarite jih. Pokličite, pridem z veseljem, jih odpeljem in ohranim.
'Tanja' preko spletne strani
Knjiga Okus po cvetju
Pozdravljeni, zanima me, ali ima kdo za prodati ali bi morda podaril knjigo "Okus po cvetju" (Jelena de Belder).Hvala in lep pozdrav. Več >
'saso' preko spletne strani
Iščem starejši Tomos moped
'Iščem starejši Tomos moped za restavriranje, lahko nekompleten in v slabšem stanju. Ponudbe na tel.070235322'