Podjetje C-Tower v Šiški na zemljišču pri križišču Celovške in Gospodinjske ulice, kjer je trenutno parkirišče, načrtuje gradnjo okoli 60 metrov visoke stolpnice. Najboljšo arhitekturno rešitev so iskali skupaj z ZAPS z natečajem. Ta je bil pretekli teden zaključen in znani so rezultati. Podeljeni sta bili dve prvi, dve tretji nagradi in tri priznanja. Prvo nagrado si delita dva projekta oz. dve avtorski skupini. Prvo sestavljajo prof.mag. Tomaž Krušec, univ. dipl. inž. arh., Lena Krušec, univ. dipl. inž. arh., Kristjan Nemec, mag. inž. arh., Lenart Piano, mag. inž. arh., in Timotej Resnik, mag. inž. arh.
Drugo enakovredno nagrajeno rešitev pa so pripravili Miloš Jeftič, univ. dipl. inž. arh., Matic Čerin, mag. inž. arh., Matej Tili, mag. inž. arh., Tjaša Tušar, mag. inž. arh., Bojan Fratina, mag. inž. arh., Jaka Černigoj, mag. inž. arh., Luka Čalasan Dorn, mag. inž. arh., in Erika Rus, mag. inž. arh.
»Natečajna rešitev ponuja izrazito racionalen in premišljen pristop pri umeščanju programa kot tudi oblikovanju objekta. To je v dani situaciji ob prometnici kot je Celovška cesta zelo primerno. Oblikovno se natečajna rešitev opre na zadržan izraz in se ponovno sestavi na argumentiran način večanja okenskih odprtin z višanjem po nadstropjih. Barvno in materialno povzema obstoječe tkivo stanovanjskih blokov širše šišenske okolice in kot poudarek uporabi urejenost fasadnega oblikovanja ter samo fizično prisotnost volumna,« je zapisala natečajna komisija o prvem projektu.
»Volumen objekta pravilno prebere merilo Celovške ceste ter smiselno kroti merilo celotnega objekta in se tako približa človeški dimenziji. Glavni volumen stolpnice oblikuje kot poudarek, kot usmerjevalec pogleda in ga uspešno povzame na nasprotni strani s terasasto oblikovanim poslovnim delom. Oblikovno in s premišljenim arhitekturnim izrazom pa natečajni predlog podaja zadržan poudarek, povzema oblikovalsko merilo Šiške in se smelo ponudi kot možni del novega programskega centra mestne četrti skupaj z bližnjimi programi (zdravstveni dom, pošta, Kino Šiška, Upravna enota). Fasada se s svojo členitvijo pokaže kot izrazito mestotvorna, z barvno skalo pa svoj izraz dvigne nad izključno stanovanjski. Oblikovalska rešitev natečajnega predloga se ne boji biti generator oblikovanja okolice, a se te naloge loti z zadržano arhitekturno argumentacijo,« pa so zapisali o drugem projektu.
Z natečajem so iskali idejno zasnovo arhitekture za gradnjo poslovno-stanovanjske stavbe oziroma stavbnega kompleksa s pripadajočo zunanjo in prometno ureditvijo. Kot so še zapisali pri ZAPS, je natečaj »prinesel raznolike rešitve, v spektru od rigidnejših do drznejših, prevladali pa sta dve, ki pripadata funkcionalno premišljenim in argumentiranim pristopom k snovanju arhitekture«.