Majhen dron, ki s pomočjo daljše cevke sesa prah, je samo eden izmed izumov, ki so jih predstavili študentje omenjene univerze na izložbi različnih produktov. Zaradi umetne inteligence bo VacHumme z vsakim novim sesanjem pridobil več informacij o prostoru in sčasoma celo vedel, kdaj je bil kakšen kos pohištva premaknjen ali odstranjen, ter se temu prilagodil.
Edino človeško pomoč, ki jo bo sesalec potreboval, je občasno praznjenje posode za prah. Naprava bo baterije napolnila na polnilni postaji.
»Naprava bo pomagala predvsem tridesetletnikom, ki živijo sami. S tem se bo zmanjšala količina gospodinjskih opravil, ki jih morajo opraviti,« je pojasnil študent Tom Harding, ki je v okviru svojega projekta intervjuval kar nekaj ljudi, da bi dobil občutek, na kakšen način bi jim lahko pomagal pri gospodinjskih opravilih. Ob tem pa je upošteval še ugotovitve britanskega statističnega urada, ki navaja, da se število gospodinjstev s tradicionalnimi jedrnimi družinami v Veliki Britaniji zmanjšuje, saj se vse več ljudi odloča za samsko življenje ali življenje v paru brez otrok. V slabi tretjini gospodinjstev živi samo ena oseba.