Testiranja je izvedel neodvisen nemški laboratorij TÜV Rheinland, ki je med drugim opravil tudi temperaturne teste, test uhajavega električnega toka, merjenje izolacijske upornosti, test gorljivosti in druge. Bisolovi moduli so vse prestali z zavidljivimi rezultati ter brez večjih izgub moči in drugih električnih ali mehanskih sprememb, pravijo v družbi Bisol Group.
Družba sicer nenehno zvišuje kakovostne, okoljske in varnostne standarde tako svojih izdelkov kot delovnega procesa. Vse njihove solarne rešitve so proizvedene v skladu z mednarodnimi standardi ISO 9001, ISO 14001 in OHSAS 18001. Fotonapetostni moduli imajo certifikata IEC 61215 in IEC 61730 ter so primerni za vsa podnebna območja in vetrne cone. Odporni so proti koroziji zaradi povišane vsebnosti soli v zraku (IEC 61701) in primerni za inštalacije na živinorejska poslopja (IEC 62716). Poleg tega ustrezajo vsem pogojem in so certificirani za prodajo še na trgih Avstralije in Velike Britanije, dodajajo v družbi.
Novo pridobljeni certifikat ANSI/UL 1703 jim bo odprl vrata za širitev na severnoameriške trge. Po podatkih Evropskega združenja fotovoltaične industrije (EPIA) so v Združenih državah leta 2011 na novo inštalirali 1,6 gigavata sončnih elektrarn, v Kanadi 364 megavatov. Združene države Amerike imajo drugi največji tržni delež zunaj Evrope z velikim potencialom rasti.